Moje konto Moje konto

Bezpieczeństwo zakupów

W trosce o Państwa  bezpieczeństwo  podczas  dokonywania  transakcji  zakupu i  poufność Państwa danych, przed rozpoczęciem zakupów  sugerujemy zawsze  założenie  w naszym sklepie  własnego  indywidualnego konta. Dzięki któremu uzyskają Państwo rabaty na towary w naszym sklepie.
Wszystkie dane naszych klientów, które podawane są podczas wypełniania formularza zamówienia  przetwarzane są zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych„ z 29.08.1997 r. i wykorzystywane są jedynie na potrzeby realizacji Państwa zamówienia.Odwiedzając sklep pozostajecie Państwo anonimowi do czasu, aż zdecydujecie się ujawnić swoje dane, dokonując zamówienia i wypełniając formularz. Do tego momentu gromadzone są wyłącznie standardowe dane z logów serwera takie jak nr IP Twojego komputera, data i czas odwiedzin, skąd przybywasz i jakie towary/grupy towarów oglądasz.Wszystkie dane jakie gromadzimy o Kliencie, to tylko te, które zostały podane w czasie Państwa pierwszej rejestracji. Zawsze istnieje możliwość obejrzenia i ewentualnej zmiany danych  po  logowaniu się  w naszym sklepie. Państwa  dane są bezpieczne!

Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i  firmowych  ), jakie są w tej chwili dostępne.

 

Płatności internetowe zabezpieczone są stosowanym przez nas protokołem SSL


W każdym momencie mogą Państwo usunąć  swoje dane podane przy rejestracji, prosimy wówczas napisać do nas  mail  na adres : biuro@arweld.net  i podać w liście swój  login oraz  hasło z dopiskiem „ usunąć dane „