Moje konto Moje konto

System rabatowy

 

Aby skorzystać z programu rabatowego należy założyć konto w naszym sklepie oraz składać zamówienia po uprzednim zalogowaniu się. Każdy klient naszego sklepu, który dokonał zakupów na łączną kwotę minium 800zł brutto w ciągu ostatnich 60dni, otrzymuje rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy. Rabat uznaniowy jest naliczany w odniesieniu do sumy zamówień z ostatnich 60dni.Pozostałe postanowienia:


1. Rabat dotyczy wszystkich produktów z naszej oferty oprócz urządzeń firm: Kemppi, Esab, Lincoln, Bester itp., na które ceny zawierają już odpowiedni upust od cen fabrycznych.

2. Na produkty będące w aktualnej promocji nie stosuje się dodatkowych rabatów.
 

3. Do naliczenia przyznanego rabatu uwzględnione są wyłącznie zamówienia złożone na stronach naszego sklepu: www.arweld.net
 

4. Rabat naliczany jest automatycznie i widoczny zaraz po zalogowaniu na swoje konto.
 

5. Kwota zakupów, od której naliczany jest rabat, jest to wartość zamówienia brutto bez kosztów wysyłki.
 

6. W systemie rabatowym biorą udział wszyscy nasi klienci, ktorych status zamówienia został zmieniony na: "zakończone". Z systemu wykluczeni są klienci, którzy nie odebrali przesyłki.
 

7. W systemie rabatowym nie biorą udziału firmy handlowe (sklepy, hurtownie) dla których przyznawane są oddzielne warunki cenowe.
 

8. Rabat przyznawany jest do założonego konta (nie osoby).
 

9. Do celów naliczenia przyznawanego rabatu uwzględniane są zamówienia złożone w ciągu ostatnich 60dni.
 System rabatowy został utworzony na czas nieokreślony. Sklep internetowy Arweld zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w obowiązującym regulaminie systemu rabatowego.