Moje konto Moje konto

System rabatowy

Aby skorzystać z programu rabatowego należy założyć konto w naszym sklepie oraz składać zamówienia po uprzednim zalogowaniu się.


Każdy klient naszego sklepu, który dokonał zakupów w ostatnim kwartale na łączną kwotę minium 600zł brutto otrzymuje kupon rabatowy w wysokości 5%. Kupon ten upoważnia do zakupów ze stosowną obniżką w następnym kwartale. Kupon jest więc ważny 3 miesiące i dotyczy kwartału na który został przyznany.Pozostałe postanowienia:


1. Rabat dotyczy wszystkich produktów z naszej oferty oprócz urządzeń firm: Kemppi, Esab, Lincoln, Bester.
 

2. Do naliczenia przyznanego rabatu uwzględnione są wyłącznie zamówienia złożone na stronach naszego sklepu: www.arweld.net
 

3. Przyznanie kuponów rabatowych następuje na początku każdego kwartału, na adres mailowy podany przez klienta wysyłany jest każdorazowo kupon rabatowy.
 

4. Kwota zakupów, od której naliczany jest rabat, jest to wartość zamówienia brutto bez kosztów wysyłki.
 

5. W systemie rabatowym biorą udział wszyscy nasi klienci, ktorych status zamówienia został zmieniony na: "zrealizowane". Z systemu wykluczeni są klienci, którzy nie odebrali przesyłki.
 

6. W systemie rabatowym nie biorą udziału firmy handlowe (sklepy, hurtownie) dla których przyznawane są oddzielne warunki cenowe.
 

7. Kupon rabatowy przyznawany jest do założonego konta (nie osoby).
 

8. Do celów naliczenia przyznawanego kuponu rabatowego uwzględniane są zamówienia złożone od 1 kwietnia 2012 roku.
 System rabatowy został utworzony na czas nieokreślony. Sklep internetowy Arweld zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w obowiązującym regulaminie systemu rabatowego.